Fotoksiążka …to nowy, doskonały sposób na utrwalenie najważniejszych momentów Waszego Dnia w nowoczesnej,  oryginalnej formie.

Fotoksiążka to nowoczesne połączenie zalet wysokiej jakości fotografii, możliwości komponowania treści stron, a także trwałość i doskonałość w swojej formie.

Fotoksiążka jest alternatywą dla tradycyjnych form prezentacji zdjęć i uwiecznienia Waszych najpiękniejszych chwil na całe życie. Mogę ją wykonać w wielu formatach (20cm x 40cm; 30cm x 60 cm) i w różnych opcjach oprawy (skóra naturalna, grawer, okno z wybraną fotografią).

Czym tak naprawdę jest fotoksiążka?

Fotoksiążka to więcej niż album. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, w tym papieru o wysokiej gramaturze (200 i 150 g/m²) i chroniącej cenną zawartość okładki sprawia, że jest pamiątką na lata.

Karty o grubości 1,6mm, naświetlane na papierze Fuji Silk o strukturze jedwabiu. Okładka ze skóry naturalnej, ekologicznej, drewna, metalu i efektownie ozdobiona zdjęciem, okuciami metalowymi narożników, okolicznościowym stemplem „Nasz Ślub” „Chrzest” itp. Każdy album może być wyposażony w chroniący na długie lata, dopasowane etui (na Wasze życzenie).

Fotoksiążka, pomijając doskonały wygląd i jakość, ma jedną największą zaletę. Pozwala na swobodne projektowanie stron rozkładówek. Dzięki temu mam wiele możliwości by skomponować zdjęcia w niebanalny sposób, czyniąc z nich historię, która żyje i którą można oglądać bez końca.

W mojej ofercie standardowo Fotoksiążka zawiera 10 rozkładówek. Zdjęcia są drukowane na papierze matowym Fuji Silk. Mają idealny kolor, kontrast, ostrość.

Poniżej przedstawiam kilka przykładowych rozkładówek z Fotoksiążek, które tworzyłem dla Par Młodych.

Date
Category
Fotoksiążka