Fotografia to moja pasja, a może nawet coś więcej.

Fotografia ślubna jest dla mnie wielką pasją i czerpię z niej wiele radości, którą widać w wykonanych przeze mnie zdjęciach ślubnych.

Moja fotografia ślubna to świeże spojrzenie na ceremonię ślubną i przyjęcie weselne. To praca na pełnych obrotach  i bliski kontakt z ludźmi. To dynamiczny reportaż i maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji w jakiej się znajduję. Opowiadam obrazami realnymi, nie pozowanymi. Tylko wtedy można przekazać prawdziwy klimat chwili i najpiękniejsze emocje. Nie reżyseruję ujęć i nie zakłócam naturalnego przebiegu wydarzeń. Moje zdjęcia są opowieścią o ludziach, ich szczęściu, radości, wzruszeniu.

Podczas uroczystości ślubnych pracuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Canon, a dodatkowo używam wielu innych akcesoriów i osprzętu po to, aby wykonać poprawne zdjęcia i zaplanowane ujęcia, a nie po to aby marnować długie godziny przed monitorem dla uzyskania odpowiedniego efektu.

Posiadam licencję wydaną przez Kurię Metropolitarną w Częstochowie ważną bezterminowo na terenie całego kraju. Otrzymanie tej licencji warunkowało ukończenie szkolenia z fotografowania ceremonii liturgicznych. Dzięki tej wiedzy nie naruszam obszarów sacrum i nie rozpraszam Was fotografowaniem w nieodpowiednich momentach.

We wszystkich pakietach oferuję ujęcia lotnicze kręcone DRONEM z kamerą 4K – posiadam świadectwo kwalifikacji operatorów dronów, uprawniające do ich wykorzystywania w celach komercyjnych.

W podziękowaniu za to, że zapraszacie mnie bym uczestniczył w Waszym wyjątkowym dniu, za to, że obdarzacie mnie zaufaniem, dziękuję Wam pięknymi fotografiami, eleganckimi albumami oraz designerskimi foto książkami.

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni piękno Waszego dnia ślubu chętnie posłucham Waszej historii i tego jak chcecie bym uwiecznił Wasze ulotne momenty na zawsze. Zapraszam do kontaktu.